Jak objednat


Objednávky, Vaše přání, představy či dotazy můžete posílat:

  • na email jj.design@email.cz

  • přes fcb zde

  • nebo volejte na telefon 737 399 999


Příklad:

Měla bych zájem o set karafa + 4x sklenice na víno pro vášnivého rybáře k jeho 50. narozeninám. Měl by tam být i nápis "Ať žije Rosťa!". Prosím, můžete mi poslat nějaké návrhy?

Následně my vyrobíme grafický návrh, který Vy odsouhlasíte. Pak Vám obratem zašleme fakturu, po uhrazení platby zahájíme výrobu a objednávku odešleme či osobně předáme co nejdříve.

Většinu zásilek posíláme českou poštou a to i na Slovensko. I když se jedná o křehké zboží, díky opravdu důkladnému zabalení objednávky k našim zákazníkům přijdou skoro vždy v pořádku. V případě, že se zboží poškodí (a to se může stát u jakékoli zásilky), je nutné podat na poště reklamaci. Balík je pro tento případ samozřejmě vždy pojištěn.


Péče o výrobky

Jelikož se pískováním může narušit struktura sklenice, nedoporučujeme u žádného z našich produktů používat myčku nádobí. Myjte ručně s ohledem na křehkost.
Prudké střídání teplotních rozdílů může zapříčinit prasknutí. Do vychlazené sklenice nelijte horký nápoj.

Na barevné hrnky nepoužívejte drsnou houbičku, případně mycí písek, mohlo by dojít k odření barvy. Při manipulaci dbejte, aby nedošlo k otěru.

Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky